Екскурсія для студентів Київського політехнічного інституту та Київського національного університету імені Тараса Шевченка

31 травня 2019 року до ДНДЕКЦ завітали студенти першого курсу юридичного факультету НТУУ «КПІ» та студенти другого курсу кафедри біомедицини ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Враховуючи напрями навчання, студентів ознайомили з сучасними судово-експертними дослідженнями у напрямі трасології, балістики, а також у сфері спеціальних фізико-хімічних та біологічних досліджень.

Екскурсія проходила в музейній кімнаті ДНДЕКЦ. Старший судовий експерт відділу досліджень зброї Сергій Васьков розповів про представлені в музейній кімнаті експонати, більш детально зупинився на деяких та навів цікаві факти.

Головна експертка відділу почекознавчих досліджень, технічного дослідження документів, та обліку Ірина Невмержицька розповіла про документи, банкноти, історію їх виникнення та відмінність справжньої банкноти від підробленої.

Світлана Петричук, головна судова експертка сектору молекулярно-генетичних досліджень детально зупинилася на розповіді про дослідження ДНК людини, відбитків пальців рук.

Про особливості дослідження наркотичних засобів розповів головний  судовий експерт сектору забезпечення функціонування каталогу відомостей наркотичних засобів та психотропних речовин Богдан Бондаренко. Ця тема найбільше зацікавила студентів.

Після екскурсії, студенти поділилися враженнями і сказали, що дізналися та побачили багато нового й ці знання правильно застосують у майбутньому. Можливо, деякі навіть спробують працювати на посадах судового експерта.