Професійне навчання кадрового резерву Експертної служби МВС

Професійне навчання – набуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок особою відповідно до її покликання і здібностей, що забезпечує відповідний рівень професійної кваліфікації для професійної діяльності та конкурентоспроможності на ринку праці (с). 27-31 травня протягом тижня на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС тривало виїзне професійне навчання кадрового резерву Експертної служби МВС. Організатором якого була лабораторія навчальної та наукової роботи ДНДЕКЦ.

Традиційно, протягом п’яти днів було проведено ряд лекцій, дискусій, групових проектів та тестувань.

Заняття проводили спікери заходу, серед яких була Дар’я Вершиленко,  Вікторія Поліщук та Марина Ковбан.

Цивільне, господарське, адміністративне право, ораторська майстерність, міжнародна діяльність, взаємодія з правоохоронними та контролюючими органами, поведінка керівника – лише частина того, що прослухали та засвоїли.

По закінченню плідної п’ятиденної роботи кожен учасник отримав сертифікат, який підтверджує включення особи до кадрового резерву Експертної служби МВС України та проходження курсу професійного навчання. Заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Сергій Кримчук вручив учасникам сертифікати та  побажав не зупинятися на досягнутому й продовжувати свій професійний розвиток.