Міжнародна науково-практична конференція «Експлуатація як складова торгівлі людьми: виміри, тенденції та шляхи протидії»

6-7 червня 2019 року в м. Львові пройшла міжнародна науково-практична конференція «Експлуатація як складова торгівлі людьми: виміри, тенденції та шляхи протидії».

Відкривав конференцію ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута. Також привітала учасників Наталія Федорович, Генрік Вілладсен, Артем Крищенко та Олександр Єгоров. Зробивши спільне фото, учасники перейшли до дискусійної частини.

Однією з найактуальніших була дискусійна панель на тему «Людина – не товар!? Соціально-правові аспекти протидії торгівлі людьми», на якій одним із спікерів була завідувачка лабораторії навчальної та наукової роботи ДНДЕКЦ МВС Україна Людмила Шарай, а завідувачка сектору забезпечення роботи наукової ради відділу навчальної та наукової діяльності лабораторії навчальної та наукової роботи ДНДЕКЦ МВС України Марина Ковбан виступила учасницею-дискутанткою.

Під час конференції також обговорювалися питання кримінально-правових засобів протидії трудовій експлуатації; особливості розслідування злочинів, пов’язаних із трудовою експлуатацією як однією з форм торгівлі людьми; використання новітніх технологій щодо експлуатації як складової протидії торгівлі людьми; проблеми у взаємодії правоохоронних органів щодо протидії торгівлі людьми.

Наостанок відбулося підведення підсумків конференції та ухвалення резолюції.