Участь команди ДНДЕКЦ у тенісному турнірі

 

 

Спортивний спосіб життя завжди був актуальним та важливим. У десятку найпопулярніших видів спорту впродовж багатьох років входить настільний теніс. Нещодавно Міністерством внутрішніх справ України було організовано чемпіонат з настільного тенісу серед працівників апарату МВС.

Чемпіонат проходив у Будинку фізичної культури та спорту МВС. Експертну службу на чемпіонаті представляла команда ДНДЕКЦ  у складі якої, відповідно до вимог, було троє гравців: В’ячеслав Манжолій (капітан команди та перша ракетка) – завідувач сектору експлуатації автомобільного транспорту,  Наталія Шпакович – завідувач відділу почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів, та обліку, та Роман Кравченко – завідувач відділу балістичного обліку.  

В результаті напруженої боротьби команда посіла заслужене третє місце! Перше місце зайняла команда Департаменту персоналу, організації освітньої на наукової діяльності; друге місце – команда Управління взаємодії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Кожен учасник отримав нагороди, а командам-призерам вручили кубки переможців.  За підсумками чемпіонату визначили гравців збірної команди МВС, до складу якої увійшла Наталія Шпакович. Уже восени команда братиме участь у міжвідомчому чемпіонаті.