Відрядження до Республіки Сінгапур

01-05 липня 2019 року працівниками лабораторії комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень ДНДЕКЦ МВС здійснено службове відрядження до м. Сінгапур для участі у міжнародній виставці та конференції «INTERPOL World 2019».
Окрім відвідання виставки, працівники ДНДЕКЦ взяли участь у роботі низки практичних семінарів, присвячених проблемам майбутніх безпекових загроз і їх рішенням, що пов’язані з використанням штучного інтелекту, дронів, 5G мереж, криптовалют, даркнету тощо.

Крім того, 03 липня 2019 року було проведено робочу зустріч з працівниками Департаменту кримінальних розслідувань Національної поліції Сінгапуру за участі першого секретаря Посольства України в Республіці Сінгапур, в ході якої обговорено актуальні проблеми протидії сучасній кіберзлочинності, здійснено обмін досвідом у сфері експертного забезпечення розкриття та розслідування злочинів у кіберпросторі.

Під час зустрічі заступник завідувача відділу комп’ютерно-технічних досліджень Євген Самарченко виступив з доповіддю про загальні аспекти роботи ДНДЕКЦ та лабораторії комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень, а заступник завідувача лабораторії Сергій Ковальчук ознайомив представників поліції Сінгапуру з цікавими випадками з практичного досвіду працівників ДНДЕКЦ, зокрема у проведенні досліджень шкідливого програмного забезпечення для втручання у роботу банкоматів, пристроїв для перехоплення радіосигналів автомобільних сигналізацій та ін.

За результатами відвідання заходу з представниками територіальних підрозділів Експертної служби МВС було проведено заняття, в ході якого обговорено найбільш актуальні проблемні питання, що розглядались на конференції, а також запропоновані інноваційні продукти та рішення у сфері експертного забезпечення протидії кіберзлочинності.