Завдяки експертам Миколаївського НДЕКЦ розкрито тяжкий злочин!

У розкритті тяжких злочинів важлива роль відводиться роботі з біологічними слідами. Останнім часом особливо часто фіксуються випадки пов’язані зі зґвалтуваннями.

До Миколаївського НДЕКЦ надійшла на виконання судова молекулярно-генетична експертиза, проведення якої було доручено судовому експерту сектору молекулярно- генетичних досліджень.

З матеріалів справи відомо, що двоє повнолітніх чоловіків в стані алкогольного сп’яніння, за попередньою змовою, нанесли кілька ударів по голові неповнолітній дівчині, та погрожуючи їй, вступили з нею в статевий акт проти її волі!

В якості речових доказів на експертизу до НДЕКЦ направили ряд змивів, необхідних для проведення дослідження та особисті речі постраждалої. Під час проведення експертизи експертом було досліджено 45 об’єктів.

За результатами проведеної роботи вдалося встановити генетичні ознаки та інтерпретувати отримані результати для подальшої ідентифікації особи.

Висновок проведеної молекулярно-генетичної експертизи став одним із незаперечних доказів, що доводить причетність підозрюваних до скоєння злочину.

Завдяки проведеній складній та професіональній роботі експерта вдалося довести вину та притягнути до відповідальності злочинців.