Результати роботи Експертної служби МВС України за перше півріччя 2019 року

Сьогодні в Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України пройшла нарада керівництва Експертної служби МВС за результатами роботи за 6 місяців 2019 року.

Розпочав нараду керівник Експертної служби Броніслав Теплицький. Привітав усіх присутніх та оголосив основні етапи наради відповідно до порядку денного та окреслив основні питання, на які буде звернено особливу увагу.

Про основні результати роботи підрозділів Експертної служби МВС за 6 місяців 2019 року доповів перший заступник керівника Експертної служби МВС Сергій Кримчук. Доповідав про стан виконаної роботи в територіальних НДЕКЦ, вніс пропозиції для розвитку подальшої діяльності та перерахував значну кількість успішних результатів роботи Служби, серед яких впровадження проведення металознавчої експертизи в Експертній службі МВС України.

По закінченню доповіді, зі співдоповідями виступили завідувачі лабораторій ДНДЕКЦ. Виступи супроводжувалися активним обговоренням робочих питань та прийняттям рішень, що сприятимуть покращенню роботи окремих підрозділів та Служби загалом.

Підсумовуючи керівник Експертної служби оголосив результати оцінки якості роботи підрозділів у першому півріччі та проаналізував загальний рейтинг.

На завершення наради трьом найефективнішим (за результатами рейтингу) підрозділам було вручено Дипломи за перше, друге і третє місце. Цими підрозділами стали Полтавський, Кіровоградський та Дніпропетровський НДЕКЦ відповідно.