Висновок експерта вплинув на розкриття злочину

Кожен експерт, який працює в Експертній службі МВС усвідомлює відповідальність покладену на нього. Адже саме його висновок може стати вирішальним при доведенні чи спростуванні вини особи у скоєнні злочину.

Зґвалтування є найбільш тяжким злочином проти статевої свободи та недоторканності особи. Для проведення експертизи пов’язаної саме з таким злочином застосовується метод ДНК-аналізу – один з найперспективніших напрямків розвитку судових експертиз. Результати методу – надійний доказ при проведенні досудового розслідування та винесенні вироку.

До Миколаївського НДЕКЦ надійшла судова молекулярно-генетична експертиза, що була доручена завідувачу сектору імунологічних, цитологічних видів досліджень та досліджень волосся. За попередньою інформацією громадянин вчинив дії сексуального характеру з застосуванням фізичного насильства відносно малолітньої дівчини.

Для проведення експертизи було необхідно дослідити 150! об’єктів, що надійшли на експертизу, методом молекулярно-генетичного дослідження. Результати проведеної роботи дозволили правоохоронцям встановити особу справжнього злочинця та притягнути його до відповідальності.