З Днем Державного Прапора!

Щорічно 23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора.

Свято було встановлено указом Президента України № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004 “на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України”, але початок своєї історії Державний Прапор бере задовго до цього. З багатьох історичних джерел відомо, що раніше свято відзначалося лише в Києві, а місто у якому вперше, у 1990 році, офіційно підняли символіку над міською радою був Стрий.

Прапор України – символ єдності та могутності, уособлення духу українського народу. Загальновідомо, що символізують кольори Прапору: жовтий – пшеничне поле,  синій – небесна блакить.

У повазі до стягу проявляється висока громадянська свідомість, це є одним із показників патріотизму та поваги і любові до Батьківщини.

День Державного Прапора України невипадково відзначається у переддень річниці незалежності нашої держави. Свята, що об’єднують, надихають, надають сили, віри та бажання працювати і творити для України!

 

 

Зі святом!

Слава Україні!