З Днем Незалежності України!

Незалежність – слово, яке для кожного має своє значення, іноді навіть сакральний зміст. Розкриття поняття незалежності, яке подають соціальні медіа визначається так: незалежність – можливість приймати самостійні рішення, які підкорюються власним бажанням та інтересам і не потребують зовнішніх вказівок та наказів. Незалежність для держави — політична самостійність, відсутність підлеглості, сувернітет (с).

24 серпня 1991 року було ухвалено «Акт проголошення незалежності України».  Пізніше 20 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про День незалежності України», рядки якої як ніколи розкривають значення цього поняття для українців:

«Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України постановляє:1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України».

Відзначаючи 28-у річницю свята кожен українець та українка пишається землею на якій живе. Сьогодні жителі усіх куточків держави об’єднуються у радості за свою країну!

Нехай це свято додає сил і творчих перемог в ім’я процвітання нашої Батьківщини, а серця наповнюються прагненням до єдності та порозуміння.

Сили, правди, миру й злагоди! Нехай кожен наступний незалежний день українців буде наповнений лише радісними митями! Натхнення всім українцям, щастя і гармонії!

 

Любіть Україну всім серцем, її простори, мову та красу.

Слава Україні!