Початок навчального року у навчально-науковому інституті № 2 Національної академії внутрішніх справ

     
Першого вересня усією країною пролунав перший дзвінок, що символізував початок нового навчального року. Заклади освіти МВС, відзначали це свято традиційним врученням символічної залікової книжки першокурсникам. Цьогоріч 1 вересня припало на вихідний день, тому усі курсанти мали змогу відпочивати, а до занять приступити лише 2 вересня.

У навчально-науковому інституті №2 НАВС пройшли урочисті заходи з відзначення свята, на яких серед почесних гостей був присутній Сергій Кримчук, перший заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Він привітав усіх учасників освітнього
процесу та побажав успіху та наснаги кожному першокурсникові

Свято пройшло на високому рівні. Проректор академії, полковник поліції Сергій Чернявський передав вітання курсантам, вручив символічну залікову книжку, та нагадав яка велика відповідальність навчання лягає на них.

У складі почесних гостей був також заступник начальника Департаменту оперативної служби Національної поліції України, полковник поліції Ігор Щербак, голова ради ветеранів Деснянського району м. Києва, ветеран МВС, полковник міліції у відставці Михайло Шаль, які теж висловили привітання з початком навчального року.

Зустрічі з батьками для роз’яснення  основних питань, що стосуються освітнього процесу, організації побуту та дозвілля курсантів;  тематична виставка «Можливості техніко-криміналістичних досліджень»; демонстрація криміналістичної техніки та засобів і приладь, які будуть використовуватись під час освітнього процесу – саме так насичено та інформативно продовжилося свято.

Перший дзвінок пролунав для кожного учасника освітнього процесу та для усієї країни, нехай цей навчальний рік принесе усім неймовірні результати, знання та досягнення!