XXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IPA POZNAŃ 2019 – XXI МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ

Футбольна команда Експертної служби взяла участь у 21 Міжнародному турнірі з футболу Міжнародної Поліцейської Асоціації (МПА). Турнір проходив у м.Познань, Польща. Участь взяли 19 команд, серед яких 2 команди з  України, з Кіпру, Угорщини та 15 команд з Польщі (команди поліції, тюремної служби, пожежної служби та міської гвардії).

У складі команди Експертної служби було 8 осіб: Володимир Гамера (капітан), Роман Кравченко, Олександр Нікітенко, Микола Дмитренко, Олександр Дубовик, Євген Гойко, Володимир Федоренко та Сергій Погребний.

Турнір розпочався зі знайомства з командами та прослуховування національних гімнів Польщі, України, Кіпру, Угорщини, та МПА. Ігри проходили одночасно на двох майданчиках.

На іграх були присутні 250 учасників та запрошених гостей, члени регіону МПА  Познань та люди, що підтримують діяльність Асоціації.

У п’ятницю, 23 серпня, розпочалися групові ігри в 4 групах з 5 команд, з яких 8 команд отримали «квиток» до подальших ігор, серед яких і команда Експертної служби МВС України.  У суботу, 24 серпня, матчі 8-и команд у двох групах, з яких вийшли чотири команди, що продовжили боротьбу за медальні місця.

23 серпня команда Експертної служби зіграла три гри з командами Польщі, з рахунками:
1:0 – перемога,
0:1 – поразка,
3:0 – перемога.

Наступного дня зіграно три матчі з рахунками:
0:0 – нічия,
0:1 – поразка,
0:0 – нічия.

За результатами усіх ігор команда Експертної служби посіла VI місце.

Увечері урочисте закритя турніру розпочалося із загального барбекю, після чого президент польської секції МПА Фрідерик Орепук разом з іншими гостями вручив кубки та диплом усім командам, які брали участь у змаганнях. Учасників команд з України урочисто привітали з Днем Незалежності та побажали процвітання та розвитку країни. Дякуючи гравцям футбольної команди, стяг України вкотре замайорів на заході міжнародного рівня.

Загальний рейтинг турніру:

IPA* Познань 
IPA* Gostyń 
Департамент конвою KWP у Познані 
IPA* Mielec 
KMP Poznań 
IPA* м. Київ (команда Експертної служби) 
IPA* Gniezno 
Пожежна служба Grodzisk Wlkp. 
Відділ запобігання поліції в Познані 
Центр попиту в Познані 
ІПА* Харків (команда Харківського НДЕКЦ)
IPA* Кіпр 
SKW Варшава 
KPP Środa Wlkp. 
КПП Яроцин 
IPA* KP Poznań-Północ 
Познанська міська гвардія 
Департамент профілактики КВП Познань 
IPA* Gyongyos

*-IPA (INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION) — МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ (МПА)