Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека–2019»

10 жовтня 2019 року працівники ДНДЕКЦ МВС мали змогу відвідати міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека–2019» в м. Києві. Вона триває з 8 по 11 жовтня в Міжнародному виставковому центрі.

«Зброя та безпека» – це унікальний інструмент як для зміцнення правоохоронної, військової та військово-технічної співпраці з іноземними країнами партнерами, посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об’єднання громадян України попри стать, національність і віросповідання навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої держави.

Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково‑технічної бази та оборонної промисловості. Успішне проведення виставки «Зброя та безпека» ще з 2004 року є свідченням високого авторитету вітчизняного науково‑промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких безліч разів була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.

Виставку було організовано за такими тематичними розділами:

1) засоби забезпечення оперативно-розшукової діяльності;

2) засоби проведення оперативно-технічних заходів;

3) протидія технічним засобам розвідки;

4) засоби активної оборони:

– піротехнічні засоби та пристрої;

– нелетальні види зброї ударної дії;

– засоби дратівної дії;

– системи й обладнання доставки засобів дратівної дії;

– світлові пристрої впливу;

– системи та засоби для розсіювання скупчень людей;

– системи та засоби затримання й обмеження рухливості;

– системи та засоби затримання й обмеження руху транспортних засобів.

5) криміналістична техніка;

6) устаткування для обшуку;

7) засоби для забезпечення охорони;

8) засоби й системи зв’язку, автоматизації та захисту інформації;

9) спеціальні транспортні засоби;

10) обладнання подачі спеціальних світлових і звукових сигналів;

11) забезпечення та безпека дорожнього руху.

У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.

Цивільна частина експозиції традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

Враховуючи величезну потребу в переозброєнні національних Збройних сил та інших військових формувань, наша країна поступово перетворюється на потужний ринок озброєнь і військової техніки, одночасно залишаючись експортно‑орієнтованою країною.

З даної виставки зрозуміло, що українські оборонні підприємства потребують отримання новітніх технологій та взаємному обміні технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн‑партнерів України, а головне – Україна готова до розвитку військово‑технічного співробітництва в тісній зв’язці з іноземними компаніями як в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони, так і в інтересах третіх країн.