19-й Міжнародний симпозіум Інтерполу: розвиток та перспективи криміналістичної науки

08-10 жовтня 2019 року в м. Ліон (Франція) пройшов 19-й Міжнародний симпозіум керівників судово-експертних установ, на якому були представлені досягнення наукових методів та запропоновано шляхи їх застосування у кримінальному розслідуванні.

У цьому форумі брав активну участь перший заступник директора ДНДЕКЦ МВС Сергій Кримчук та головний судовий експерт сектору забезпечення функціонування каталогу відомостей наркотичних засобів та психотропних речовин відділу досліджень наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів лабораторії досліджень матеріалів, речовин та виробів ДНДЕКЦ МВС Богдан Бондаренко.

Даний симпозіум об’єднує фахівців з країн-членів INTERPOL по всьому світу та проводиться кожні три роки. Саме він сприяє обміну інформацією для посилення наукового внеску в розслідування кримінальних справ та здійснення правосуддя, а також представленню оновлень, проведених у дослідженні криміналістичних доказів.

Впродовж трьох плідних днів роботи симпозіуму відбулося обговорення всіх поточних проблем, пропонування можливих рішень, визначення тенденцій та їх потенційний впливу на криміналістику.