Щорічна зустріч Об’єднаної групи з питань компетенції та якості 2019

Нещодавно працівники ДНДЕКЦ МВС, завідувач відділу менеджменту якості – Тетяна Татарнікова, заступник завідувача відділу менеджменту якості – Олена Бондаревська та заступник завідувача лабораторії досліджень матеріалів, речовин і виробів – Ганна Брон повернулися зі щорічної зустрічі з питань компетенції та якості, що організовувалась Комітетом з питань якості та компетентності Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI), яка проходила у м. Кошице (Словацька Республіка).

Метою зустрічі було набуття нових знань та ознайомлення з новітніми тенденціями розвитку систем менеджменту в судово-експертних установах країн Європи.

Відкрив і представив порядок денний засідання директор Інституту судової експертизи Словаччини Ондрей Лаціак (Ondrej Laciak) та голова Комітету з питань компетенції та якості Чанда Лоутер-Харріс (Chanda Lowther-Harris).

Програма першого дня включала отримання коментарів від Комітету Європейської мережі судово-експертних установ, її огляд та кваліфікаційний тест від Експертної групи Міжнародної мережі судово-експертного розслідування вибухових речовин (FINEX). Другий день робочої зустрічі був сфокусований на оцінці ризиків, системі управління якістю та цифровій валідації, а на третій день обговорювались похибки у вимірюваннях та оновлення документів Європейської мережі судово-експертних установ.

За результатами проведеного заходу працівники ДНДЕКЦ МВС отримали сертифікати учасників зустрічі.

Підсумовуючи важливість участі у щорічній зустрічі Європейської мережі судово-експертних установ, варто відзначити обмін досвідом між провідними судово-експертними установами, серед яких є Експертна служба МВС України.