КРУГЛИЙ СТІЛ «ВИЗНАЧЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ У ДІЯЛЬНОСТІ МВС УКРАЇНИ, ШЛЯХИ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ В МВС УКРАЇНИ»


17 жовтня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Особливості застосування антикорупційного законодавства: від розслідування до вироку суду». Відкрив її ректор університету Дмитро Швець. Він зазначив, що наукове дослідження корупції як негативного соціального феномена, його кризового характеру, а також місця у механізмі злочинної діяльності та заходів протидії є злободенним для українського суспільства питанням.

У рамках конференції пройшов круглий стіл «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС України, шляхи запобігання та протидії корупції в МВС України». Його учасниками також були працівники Експертної служби МВС України, Тетяна Міщенко – завідувач сектору кадрового забезпечення Сумського НДЕКЦ МВС, Валентин Рой – заступник директора Полтавського НДЕКЦ МВС, Георгій Смирнов – заступник директора центру – завідувач відділу забезпечення діяльності Харківського НДЕКЦ МВС.

Учасники заходу обговорили актуальні питання щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у ЗВО МВС України, підходів до організації протидії корупції в системі МВС України, оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної міграційної служби та заходи щодо їх усунення, правових аспектів організації роботи із запобігання корупції в сервісних центрах МВС та інші.

Під час круглого столу було презентовано методичні рекомендації щодо організації роботи із запобігання корупції юридичних осіб, що належать до сфери управління МВС, які підготовлені науковцями Харківського національного університету внутрішніх справ.

За матеріалами конференції та круглого столу видано збірник тез та доповідей учасників наукового заходу.

Загалом робота пройшла плідно, конструктивно та результативно.