Науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС у м. Львів

 

З 08 по 10 жовтня 2019 року у м. Львів відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС на тему: «Сучасні підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи. Аналіз експертних помилок і способи їх уникнення».

Відкривав семінар заступник директора ДНДЕКЦ МВС України – Юрій Чечіль. Відповідно до затвердженої в установленому порядку програми з доповідями виступили працівники підрозділів Експертної служби МВС Інна Тальянчук, Юрій Суліменко, Андрій Тулик, Валентина Апанасенко, Вероніка Черкун, Олександр Корчинський, Артем Кобельчук, Леонід Карабаш, Віктор Ковальчук, Павло Оначишич, Олександр Шведик, Катерина Підгородецька, Владислав Таран тощо.

На заході відбулося спільне обговорення основних недоліків проведення та важливих питань практичних ситуацій, які виникають під час проведення судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи, а також ознайомлення з практичним досвідом роботи фахівців під час проведення відповідних експертиз. Учасниками було проведено аналіз стану та перспектив розвитку будівельно-технічної та оціночно-будівельної та оціночно-земельної експертиз в Експертній службі МВС.

По завершенню семінару відбулося підбиття підсумків. За результатами обговорення нагальних питань судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи було прийнято рішення продовжити практику проведення науково-практичних семінарів з актуальних питань судово-експертної практики із залученням до участі в обміні досвідом провідних фахівців за відповідними напрямами.