Участь у проєкті Інтерполу CACHE

На території України закінчився практичний етап проєкту Генерального секретаріату Інтерполу CACHE (Command and Control in Hazardous Environments) – комплексний тренінг з питань попередження та реагування на випадки використання небезпечних речовин.

З 15 по 18 жовтня 2019 року були проведені командно-штабні навчання на території навчально-тактичного полігону Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України у м. Ромни (Сумська область). Одним із учасників був працівник ДНДЕКЦ МВС, а саме Андрій Рехта.

Дані навчання для учасників проводили інструктори Генерального секретаріату Інтерполу з фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Національної гвардії, Служби безпеки України та Адміністрації державної прикордонної служби, які залучаються до виконання завдань за призначенням, пов’язаних з хімічним тероризмом та незаконним обігом вибухівки. Упродовж практичного курсу іноземні фахівці продемонстрували учасникам проєкту міжнародний досвід реагування на випадки вчинення злочинів, пов’язаних із хімічними речовинами та обмінялися досвідом.

Програма тренінгу передбачала можливість його учасників суттєво збільшити свій потенціал внаслідок практичних занять та тренувань, що пов’язані з хімічними речовинами. Після обміну досвідом учасники здали практичні іспити та в урочистій обстановці отримали відповідні сертифікати.