Семінар на тему: «Озброєне око. Технологічна експертиза творів мистецтва та її практичне застосування для вивчення музейних колекцій»

 

22 жовтня за підтримки Українського Культурного Фонду у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбувся Всеукраїнський семінар «Озброєне око. Технологічна експертиза творів мистецтва та її практичне застосування для вивчення музейних колекцій.

Семінар проводила директор Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ» Олена Андріанова, яка детально висвітлила тему технологічної експертизи творів мистецтва та заступник генерального директора з наукової роботи музею Ханенків Олена Живкова, яка розповіла всю правду про інфанту і що з цим робити. Ще на заході розглядалися сучасні проблеми мистецтвознавчої експертизи, вивчення реставрації та збереження творів живопису.

Працівники Експертної служби МВС взяли участь у даному семінарі. ДНДЕКЦ МВС на ньому представляла експерт-мистецтвознавець Катерина Новікова та експерт-хімік Світлана Андрущенко. Також були присутні представники Київського, Запорізького та Черкаського НДЕКЦ МВС.

Дуже символічним стало також те, що напередодні участі у семінарі, учасники Експертної служби МВС зустріли відомого українського художника Івана Марчука, виставка якого наразі проходить в культурно-мистецькому центрі «ARTarea».

По закінченню відбулася презентація посібника, який вручили кожному учаснику.