Нарада керівного складу Експертної служби МВС

Сьогодні у ДНДЕКЦ МВС проходила нарада керівництва Експертної служби МВС за результатами роботи за 9 місяців 2019 року.

Робота розпочалася з приємної ноти, було нагороджено окремих працівників.

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість, відзнакою МВС України – нагрудними знаками «За безпеку народу» нагороджено Максима Бабія, директора Кіровоградського НДЕКЦ МВС та Володимира Коротаєва, директора Дніпропетровського НДЕКЦ МВС.

Нагрудними знаками «Кращий працівник МВС України» відзначено Тараса Бойка, директора Полтавського НДЕКЦ МВС та Віктора Зайцева, завідувача лабораторії автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів ДНДЕКЦ МВС.

Продовжили роботу відповідно до порядку денного зі вступного слова керівника Експертної служби МВС, Броніслава Теплицького.

Про основні результати роботи підрозділів Експертної служби МВС доповів Сергій Кримчук, перший заступник керівника Експертної служби МВС.

Потім заслуховували співдоповіді завідувачів лабораторій та окремих відділів ДНДЕКЦ МВС, а також звіти керівників територіальних НДЕКЦ МВС. Кожен презентував порівняльний огляд роботи усіх підрозділів Експертної служби МВС, звертаючи увагу як на позитивні результати, так і на ті, що потребують особливої уваги.

За результатами оцінки якості роботи підрозділів Експертної служби МВС України за 9 місяців 2019 року відзначили колективи Дніпропетровського, Львівського, Полтавського, Черкаського та Вінницького НДЕКЦ МВС.