Конференція з наркополітики

 

27-29 листопада відбулась друга конференція з наркополітики на підтримку реалізації Стратегії в області наркотиків в Україні.

ДНДЕКЦ МВС на даному заході представляв завідувач сектору сертифікації стандартних зразків наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів лабораторії досліджень матеріалів, речовин і виробів Олексій Зав’ялов.

Основними цілями конференції були сприяння діалогу та обміну досвідом між науковими, професійними і політичними колами, а також обговорення профілактики вживання наркотиків, профілактики ВІЛ та вірусних гепатитів, лікування розладів і реабілітації людей, що вживають наркотики, пом’якшення негативних наслідків для здоров’я і соціальних наслідків вживання заборонених наркотиків, поширення інновацій, які допомагають долати наслідки незаконного ринку наркотиків.

На конференції оглянули поточний стан реалізації стратегії щодо наркотиків, відмітили уроки, визначені фактичними досягненнями в реалізації діючої Стратегії та план дій по розробці майбутньої наркостратегії.