IV Міжнародна науково-практична конференція на тему «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі»

 

12 грудня у Національній академії внутрішніх справ відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Міжнародному Дню боротьби з корупцією на тему «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі».

Співорганізаторами заходу стали МВС України, Консультативна Місія ЄС в Україні, Національна академія правових наук України, ГС «Центр запобігання та протидії корупції».

Участь в роботі взяли близько 300 представників різних галузей діяльності, міжнародні експерти, управлінці державного сектору та громадськості. ДНДЕКЦ МВС на даній конференції представляв директор – Сергій Кримчук.

На заході було підведено підсумки 3-х етапів конференції, які проходили у Дніпрі, Львові та Харкові. Кожен з них відбувся у формі міжнародної науково-практичної конференції і об’єднав близько 1000 вчених та 10 антикорупційних круглих столів з близько 2000 учасників, що пройшли протягом року.

На заході обговорили проблеми законодавчого забезпечення та практичного здійснення правоохоронними органами превентивних антикорупційних заходів, протидії корупційній злочинності, а також підготовки й підвищення кваліфікації кадрів відповідної спеціалізації.