Конференція до Республіки Індія

 

Нещодавно в м. Хайдарабад (Республіка Індія) відбулася 41-а Щорічна міжнародна конференція Індійської академії судової медицини у Медичному коледжі.

Тема конференції – «Інновації та інтеграція судової медицини та токсикології». Вона дає можливість експертам судової медицини поділитися своїм досвідом щодо формування кращого наукового підходу у вирішенні медико-правових справ, показує необхідність створити нові горизонти з предметами радіології, одонтології, патології, психіатрії, штучного інтелекту, там, де медичні знання допомагають у розслідуванні злочинів.

Зважаючи на актуальність тематики заходу, спрямованого на подальший розвиток наукової та експертної діяльності, та для налагодження ділового співробітництва та зміцнення зв’язків між науковцями у цій сфері участь у конференції взяв Юрій Куслій – заступник директора Вінницького НДЕКЦ МВС.

На конференції значну увагу було приділено обміну інформацією та досвідом щодо важливих питань, що стосуються комплексних цитологічних і молекулярних генетичних досліджень як засобу отримання доказів у розслідуванні злочинів проти жінок.