Науково-практичний семінар для працівників підрозділів криміналістичного забезпечення ГСУ НП України

 

Протягом 10-14 лютого на базі навчально-наукового інституту № 2 НАВС триває науково-практичний семінар за темою «Особливості виявлення, фіксації та вилучення слідів балістичного, біологічного та дактилоскопічного походження під час проведення слідчої або розшукової дії» для працівників підрозділів криміналістичного забезпечення слідчих управлінь ГУНП у місті Києві та Київській області.

Вітальним словом відкрив захід директор ННІ № 2 підполковник поліції Андрій Саковський. Мету семінару окреслив начальник відділу криміналістичного забезпечення ГСУ НП України підполковник поліції Ігор Малиш.

Поглибити свої знання, а також дізнатися про новели судової експертології до ННІ № 2 прибули інспектори-криміналісти СУ ГУНП у м. Києві та Київській області, представники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через МВС України, ЗВО України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, представники кафедр і лабораторій академії. Загалом участь у заході взяли близько 50 осіб.

Від ДНДЕКЦ МВС у заході брали участь перший заступник директора Броніслав Теплицький, завідувач відділу біологічних досліджень Ліна Тур та завідувач сектору трасологічного обліку Іванна Жолтанська

На семінарі було висвітлено проблемні питання, які інспекторам-криміналістам доводиться вирішувати в повсякденній роботі, зокрема щодо особливостей виявлення, фіксації та вилучення слідів балістичного, біологічного й дактилоскопічного походження під час проведення слідчої або розшукової дії.