Любі жінки!

З 8 БЕРЕЗНЯ!

Дізнатись більше...

Любі жінки!

З 8 БЕРЕЗНЯ!

Дізнатись більше...
ЕКСПЕРТНА СЛУЖБА | ПРО НАС

Експертна служба Міністерства внутрішніх справ України є системою державних спеціалізованих установ судової експертизи, діяльність якої спрямовується і координується Міністерством внутрішніх справ України. Експертна служба МВС безпосередньо підпорядковується Міністру внутрішніх справ України.

 

Експертна служба МВС складається з Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України – ДНДЕКЦ, та територіальних підрозділів – науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів – НДЕКЦ.

 

Експертна служба МВС у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України, наказами Міністерства внутрішніх справ України та Положенням про Експертну службу Міністерства внутрішніх справ України.

ЕКСПЕРТНА СЛУЖБА | НОВИНИ
Підготовка до професії експерта

Підготовка до професії експерта

dndekc23 Липня, 20210 Comments
Перші кроки в професію завжди трохи лякають й хвилюють. Та водночас саме цей етап є вкрай важливим. В Експертній службі МВС у різних напрямках проходять практику студенти та курсанти. Одна
Read More »
Підсумки роботи першого півріччя 2021 року

Підсумки роботи першого півріччя 2021 року

dndekc22 Липня, 20210 Comments
Сьогодні у ДНДЕКЦ МВС відбулася робоча нарада за підсумками роботи першого півріччя 2021 року. На нараді був присутній директор ДНДЕКЦ МВС Сергій Кримчук, його заступники та керівники територіальних підрозділів Експертної
Read More »