Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
100-річчя Національної академії внутрішніх справ

100-річчя Національної академії внутрішніх справ

Національна академія внутрішніх справ 05 липня 2021 року відзначала 100-річчя від дня заснування.

Було проведено урочистості за участі Президента України Володимира Зеленського, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та ректора Національної академії внутрішніх справ України Володимира Чернєя.

У заході взяли участь керівництво МВС України та підрозділів, керівники усіх установ та організацій МВС. Серед присутніх гостей був керівник Експертної служби МВС Сергій Кримчук.

Володимир Зеленський привітав працівників поліції та колектив академії.

З привітаннями виступив також Арсен Аваков.

Після вітальних промов відбулася урочиста церемонія вручення офіцерських погонів та дипломів 585 випускникам Національної академії внутрішніх справ України. Найкращим працівникам поліції та викладачам НАВС Президент України вручив державні та відомчі нагороди.

Працівники Київського НДЕКЦ МВС представили криміналістичні лабораторії та принципи їх роботи, технічне обладнання та засоби, які застосовуються під час експертного дослідження.  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відзначив роботу судових експертів під час розкриття кримінальних правопорушень.

Варто зазначити, що за 30 років заклад підготував 112 тис. юристів-правоохоронців, які обіймають посади в центральних апаратах МВС, Експертній службі МВС та Національній поліції. Серед випускників і працівників різних років – понад 250 генералів та Героїв України.

Tвітнути
Поділитися
Поділитися
Pin