Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
Мистецтвознавчі дослідження

Мистецтвознавчі дослідження

 

 

 

Мистецтвознавча експертиза досліджує предмети, які можуть мати культурне та історичне значення. Напрямок мистецтвознавчої експертизи бере свій початок з 2003 року. Спектр об’єктів дослідження є дуже широким, але найчастіше це ікони, живопис, скульптура, графіка, ордени, медалі, монети, знаки, витвори прикладного мистецтва. До окремої групи відноситься кінопродукція і фотоматеріали, що направляються для визначення їх ідеологічного і морально-етичного змісту.

Можливе також встановлення культурної цінності предметів, які не мають художнього значення, проте становлять історичний інтерес. Такі предмети пов’язані з історичними подіями, особами та характеризують історичні епохи. Мистецтвознавча експертиза дає можливість встановити автентичність, визначити якісні зміни, що відбулися з твором у процесі його використання, визначити орієнтовну матеріальну вартість, крім того, мистецтвознавча експертиза досліджує об’єкти у сфері суспільної моралі.

Під час дослідження використовуються новітні технології та сучасне обладнання, яке допомагає застосовувати неруйнівні методи експертизи та експрес-аналізу культурних цінностей.

Tвітнути
Поділитися
Поділитися
Pin