Оскільки технології, які використовуються при проведенні різних досліджень постійно розвиваються та стрімко змінюються, необхідним є постійне вдосконалення своїх знань для того, щоб йти в ногу з часом. Так, провідні спеціалісти ДНДЕКЦ МВС неодноразово допомагали викладачам НАВС оновлювати свої знання у спеціалізованих галузях.

У розкритті особливо тяжких злочинів одним з найрезультативніших криміналістичних інструментів є балістичний облік. Проте, його належне формування та функціонування залежить не лише від експертів ДНДЕКЦ МВС, а й від працівників поліції, а саме від підрозділів досудового розслідування. Тому й виникає необхідність у проведенні навчання, яке допоможе в подальшому у спільній справі.

Завідувач відділу балістичного обліку ДНДЕКЦ МВС України Роман Кравченко взяв участь у тренінгу для науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової діяльності, інформаційних технологій та кібернетичної безпеки ННІ № 1, криміналістики та судової медицини, кримінального процесу.

Крім обговорення найбільш актуальних питань у напрямку також було викладено матеріал про функціонування системи BalScan та нові можливості, які з’являються для розкриття злочинів, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї.

Рухаймось разом до спільної мети!